"המתנה הכי גדולה היא התזכורת למה שכבר ידעתי עמוק בפנים - שהילד שלי אף פעם לא עושה נגדי, רק למען עצמו. שהוא יודע מה הוא צריך ואני אמא נהדרת כי אני מקשיבה ונותנת מקום ומענה לצרכים שלו"

‎‎

-רעות, ראש העין

"מאיה אהובה, עילאי עדיין מתלהב בטירוף מהחדר שלו. העיצוב המונטסורי מתאים בול לחינוך שלנו, הכל נגיש, זמין ופשוט יפה. כיף להיכנס לחדר, כיף לשחק בו ולא פחות חשוב - הוא תמיד מסודר (הסידור אפילו הפך להיות חלק מהכיף של המשחק, כמו עוד שלב באתגר)"

‎‎

-נועה, מודיעין

"היינו בהרצאה על שורשי ההיקשרות ולמחרת כבר התקשרתי לקבוע ייעוץ אישי. הבנו מהר מאוד שהיקשרות זה לא רק מול הילדים, זה גם ביננו, בזוגיות שלנו, בעבודה, בפקקים בבוקר. היקשרות זה החיים! זו התובנה העיקרית."

-ליאור, תל אביב

"תודה תודה תודה!!! כבר שלושה ימים שאנחנו ישנים לילות שלמים! ובכלל אחרי השיחה הרגשנו שירד לנו משקל גדול מהלב ודברים הפכו לפשוטים יותר... שנינו מרגישים שיש לנו כלים להתמודד ולא צריך להילחם יותר"

‎‎

-איתמר, תל אביב

"חשבתי שהסדנה תיתן לי פתרונות לאתגרים, תשובות מוכנות. במקום זה, קיבלתי ביטחון להקשיב לאינטואיציה שלי. הבנתי שהתשובות תמיד היו אצלי. עכשיו אני מצליחה לזהות את הצרכים שלי ושל הילדים, והכל מתחבר. זו תובנה ששינתה לי את ההורות לגמרי".

 

-עטרה, תל אביב

"התייעצתי עם מאיה והרגשתי שיש לי עוד בית. מקום חם, אפס שיפוטיות והמון כלים מקצועיים. פתאום סיטואציה בה הרגשתי חסרת אונים מול הבנות שלי קיבלה זווית ראיה נוספת, הצלחתי להכיל, לראות צרכים ולתת מענה. ממליצה לכולם בחום."

-ליזט, תל אביב