מתנה מחיבור פשוט!

"ספר הוא מתנה שאתה יכול לפתוח שוב ושוב" (גאריסון קיילר)

 

אחד האמצעים הכי משמעותיים בעבודתי כמנחת הורים (ובעבודתי העיקרית - האמהות) הוא מילים, ובמיוחד סיפורים. גיליתי שיש בארגז הכלים ההורי שלי כלי מדהים וייחודי - היכולת לקחת מילים ולהפוך אותן לחוויה.

 

ברגע שיואב גור חלב נולד, נולדו הסיפורים שלו. הסיפורים מתווכים עבורנו ערכים, אתגרים, אירועים ושינויים, ובכל הרגעים הגדולים של המשפחה שלנו, הסיפורים ליוו אותנו. זה התחיל מסיפור הלידה וסיפור ההנקה, המשיך בסיפור על מעבר הדירה וזה על הולדת האחות הקטנה, היה גם הסיפור על הילד שגילה את הכוחות שלו והסיפור על הירקות, ועד לסיפורים על פרידות. חלק מהסיפורים זכו להפוך לספרים של ממש, והם מככבים אצלנו בהופעות חוזרות.


מאז שגיליתי את התרומה האדירה של הסיפורים לחיים שלנו, אני מציעה אותם בשמחה גם להורים אחרים ולאנשי חינוך - כאלה שרוצים לעבד חוויות עם ילדים, להכין אותם לדרך חדשה או לעזור בהתמודדות עם אתגר.

זו מתנה מופלאה - ספר שכולו שלך, שנכתב עבורך, עם עלילה שמשיקה לחיים האמיתיים אך רקומה בדמיון וקסם. עולם שלם שממתין רק לך.

רוצים ספר משלכם? דברו איתי!

ובינתיים, אם גם אתם רוצים להכניס הביתה חיבור פשוט, המקום הטוב ביותר להתחיל הוא מדף הספרים בחדר הילדים.

אז לחצו ממש כאן למטה (על הכפתור "סיפור במתנה"), הכניסו את פרטיכם ותקבלו ישירות למייל קובץ מוכן להדפסה של הספר "בלב החורש", סיפור לילדים (אבל לא רק) על צרכים ורגשות.